Ogłoszenia

Niedziela 5 Wielkanocna - 19 maja 2019 r.


1. Dzisiaj (19 maja):
2. W związku z „Białym Tygodniem” nabożeństwa majowe w tym tygodniu w łączności ze Mszą św. o godz.18.30. W sobotę i niedzielę również łącznie ze Mszą św. wieczorną.


3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z litanią do NMP w środę (15 maja)  o godz.18.30. Poprzedzi różaniec w intencji Papieża.


4. Dzieci z kl. IV obchodzić będą pierwszą rocznicę I Komunii św. w przyszłą niedzielę (26 maja) podczas Mszy św. o godz. 11.15. Zapraszamy na spotkanie przygotowujące do tej uroczystości w piątek (24 maja) o godz.17. Od godz.17.30 możliwość spowiedzi św.


5. Krąg Biblijny w poniedziałek (20 maja) o godz.19.15 w sali parafialnej.


6. W sobotę (25 maja) przypada dzień naszego modlitewnego czuwania. Od północy przez cały dzień do północy trwa nieprzerwanie różańcowa modlitwa w intencji naszej Ojczyzny, Kościoła i rodzin naszej Parafii. Wspominając dzień powstania naszej Parafii zachęcamy do włączenia się w ten nurt różańcowego czuwania. Szczegóły w zakrystii.


7. Organizujemy pielgrzymkę do Matki Bożej Literackiej w Buku dnia 28 maja (wtorek). Zgłoszenia w zakrystii lub biurze parafialnym. Zapraszamy


8. Duszpasterstwo Pracowników Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu uprzejmie zaprasza na sesję naukową: "Kościół i uniwersytet", która odbędzie się dnia 27 maja 2019 roku o godz.14 w Kolegium Rungego w Poznaniu przy ul. Wojska Polskiego 52. Program wywieszony jest w gablocie. Można też pobrać ze stolika pod chórem.


9. W przyszłą niedzielę będziemy gościć studentów ze stowarzyszenia „Leczymy z Misją”, którego celem jest niesienie pomocy rozwojowej w kenijskich szpitalach poprzez wysyłkę sprzętu medycznego oraz prowadzenie szkoleń dla personelu. „Leczymy z Misją” to projekt tworzony przez studentów medycyny i cieszący się poparciem Caritas Poznańskiej oraz Księdza Arcybiskupa Poznańskiego .


10. Zachęcamy do lektury nowego numeru „Przewodnika Katolickiego”.
Ks. Proboszcz Bogdan Reformat          19.05.2019          Nowy adres  e-mailowy:  solacz@archpoznan.pl